رفع افتادگی پلک

امروزه جراحی و طب مدرن روش های مختلفی برای رفع افتادگی پلک چشم ابداع کرده است اما برای برخی افراد انجام این مراحل امکان ندارد. این افراد می توانند از روش های خانگی درمان افتادگی پلک استفاده کنند تا پیری و بی حالتی اطراف چشمانشان برطرف شود.درمان افتادگی پلک
درمان افتادگی پلک
عدم مراقبت و یا مصرف بیش از حد مواد ناسالم می تواند پوست شما را به طور موقت ضعیف کند، و باعث افتاگی و خستگی پلک ها شود پلک های افتاده و خسته به علت ضعف پوست اتفاق می افتد، که باعث کاهش انعطاف پذیری پوست می شود.
گرچه با گذشت زمان شل شدن پوست عادی است، اما گاهی اوقات به دلیل صدمه های محیطی، چروک های زودرسی به وجود می آیند، دلایلی مانند:

دلایل چروک زودرس پوست

  • در معرض خورشید بودن
  • سموم
  • عدم مراقبت های زیبایی

 افتادگی پلک چشم

 

درمان افتادگی پلک

اینها تنها برخی از دلایلی هستند که پلک های شما ممکن است پیر و افتاده و خسته به نظر برسند مصرف بیش از اندازه الکل و سیگار، همراه با عوامل ژنتیکی، می تواند فرم پلک ها را تغییر دهد. افراد مبتلا به پلک های افتاده تمایل دارند راه های مختلفی برای پنهان کردن افتادگی پلک هایشان را پیدا کنند، زیرا برایشان ناخوشایند است. چندین روش جراحی وجود دارد که این مشکل را تصحیح می کند، به خصوص وقتی که دید نیز تحت تاثیر این مشکل قرار می گیرد با این حال، این جراحی ها ارزان قیمت نیستند و هر فردی نمی تواند هزینه اش را بدهد.از سوی دیگر، اگر وضعیت و مشکل خاص و مهمی پیش نیاید، جراحی توصیه نمی شود.
پلک های افتاده فرد را پیرتر و سن را بالاتر نشان می دهد، و همانطور که در بالا ذکر شد، می تواند بینایی و دید را هم تحت تاثیر قرار بدهد ، بعضی از آمارها نشان می دهد که این یکی از پنج مساله مهم آرایشی بوده که مردم را وادار به انجام عمل جراحی در سال ۲۰۱۶ می کرد امری بسیار منفی است زیرا بسیاری از مردم نمی توانند بیهوش شوند. قبل از رفتن نزد جراح زیبایی، باید جایگزین های طبیعی را نیز امتحان کنید، زیرا می توانند نتایج شگفت انگیزی را به شما نشان دهند.
 درمان افتادگی پلک